طراحی سایت
شنبه 2 تير 1397.
تاریخ :
السبت 10 شوال 1439.
|
Jun 23 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

دبیر تسهیلات سفرهای نوروز 97 شبکه بهداشت و درمان بندرترکمن از اجرای مانور خودرویی طرح سلامت نوروزی با هدف آمادگی ادارات مرتبط با سلامتی در هفته جاری خبر داد. 

به گزارش آوای ترکمن،حکیم امامقلی با ذکر این خبر افزود:در واپسین روزهای سالجاری،مانور خودرویی طرح سلامت نوروزی با هدف آمادگی ادارات مرتبط با سلامتی و محوریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزارمی شود.

وی با اشاره به مهمترین مصوبات نخستین جلسه کمیته خدمات بهداشتی سلامت و محیط زیست تسهیلات سفر نوروز تصریح کرد:اجرای مانور مشترک خودرویی در 23 اسفندماه،تشکیل پایگاه امداد و نجات هلال احمر و راهنمای مسافرین نوروزی در ورودی و میدان شهر، تمهیدات و اقدامات رفاهی و تسهیلات بیشتر جهت مسافرین نوروزی در تفرجگاه اسکله، تقویت پایگاهها شهری و جاده ای اورژانس 115 بخشی از این مصوبات است.
روابط عمومی مرکز بهداشت بندرترکمن اضافه کرد: خدمات بهداشتی درمانی در بیمارستان و مراکز درمانی، بخش خصوصی ،داروخانه ها و تشدید نظارت بر عملکرد واحدها از جمله دیگر مصوبات است.
امامقلی خاطر نشان کرد:کمیته خدمات بهداشتی تسهیلات نوروزی با نظارت و تشدید بازرسی بهداشت محیطی بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی ،اماکن عمومی ،مکانهای تفریحی و اقامتی مسافرین و مدارس اسکان مسافرین ، نظارت بر تامین آب شرب و مصرفی و بازدید مشترک بر منابع تامین و توزیع آب بهداشتی،بهسازی و پاکسازی معابر عمومی ،نظافت عمومی شهر لایروبی جوی های آب و مدیریت پسماند شهری آماده ارائه خدمات لازم به مسافران نوروزی در بندرترکمن است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید