طراحی سایت
شنبه 2 تير 1397.
تاریخ :
السبت 10 شوال 1439.
|
Jun 23 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
rss
سلام
آپارات
سروش

اخبار مهم

فرمانده انتظامي بندرترکمن با اشاره به اينكه سواحل زيباي بندرترکمن و بازارچه ساحلی آن همه ساله ميزبان مسافران نوروزی است،‌ گفت: انتظار پليس از مسافران، رعايت شئونات اسلامي و اخلاقي است. 

به گزارش آوای ترکمن،سرهنگ "حسین پهلوان دلیر" با بیان اینکه شهرستان بندرترکمن به دليل برخورداري از طبيعت بسيار زيبا و سواحل آرام درياي خزر يكي از شهرستان های پرتردد و مسافرپذیر استان گلستان است، گفت: وجود قوميت‌ها و تنوع آداب و رسوم در بين اقوام ترکمن و بازارچه ساحلی، خود دليلي بر افزايش جذب مسافر در اين شهرستان است، همه ساله و با شروع تعطیلات نوروزی خيل بيشماري از مسافران از اقصي نقاط كشور به استان گلستان و بویژه این شهرستان سفر كرده و از اماكن تفريحي و مناطق ساحلي آن ديدن مي كنند.

وي گفت: در اين راستا پليس تلاش خواهد كرد تا با حضور گسترده و فعال در مناطقي همانند تفرجگاه‌ها و سواحل ، امنيت مطلوبي را براي مردم و مسافران فراهم كند.

سرهنگ پهلوان دلیر ، خاطرنشان كرد: به همين منظور همانند سال های گذشته ، ايستگاه پليس در تفرجگاه‌ و ساحل شهرستان بندرترکمن به منظور ايجاد فضاي امن و بستري مناسب توام با آرامش ، پيشگيري از وقوع جرایم ، برخورد قاطع و قانوني با سارقان ، اراذل و اوباش و مجرمان، پيشگيري از وقوع ناهنجاري‌هاي اجتماعي به ويژه تظاهر به فساد علني، بد‌حجابي و حرمت‌شکني، آلودگي صوتي و ارتقاء احساس امنيت و رضايتمندي شهروندان و مسافران مستقر و اجراء خواهد شد.

اين مقام انتظامي بيان داشت: ماموران انتظامی در ایام تعطیلات نوروزی با افزایش گروه هاي گشت سيار، واحدهاي انتظامي و گشت امنيت اخلاقي به صورت پاس‌هاي پياده و با استفاده از عوامل ستادي در پارک‌ها و تفرجگاه‌هاي اين شهرستان ، وظيفه برقراري امنيت اخلاقي و اجتماعي و تأمين رفاه و آسايش مردم و بویژه مسافران را انجام خواهند داد.

وي با بيان اينكه مناطق تفريحي و گردشگري بايد به محيطي امن براي خانواده ها تبديل شود، افزود: ماموران انتظامی شهرستان بندرترکمن در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی با انجام طرح هاي عملياتي و هدفمند و دستگيري مجرمان از ابتدای سال جاری تا کنون موفق به کشف بیش از 54 کیلوگرم انواع موادمخدر و دستگیری 54 خرده فروش موادافیونی شدند.

سرهنگ پهلوان دلیر بیان داشت : طی این مدت با دستگیری سارقان، 270فقره انواع سرقت نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرترکمن در پایان با اشاره به اینکه ایستگاه نوروزی شهید " موسی ایری " از شروع طرح نورروزی تا پایان ایام نوروز آماده خدمات رسانی به شهروندان و مسافران نوروزی در ساحل زیبای بندرترکمن است گفت: انتظار پليس از شهروندان خصوصا مسافران نوروزی اين است كه شئونات اسلامي و اخلاقي را رعايت كرده و با رعایت قوانین و مقررات، در تامين امنيت بهتر به پليس كمك كنند که همراهي و همكاري مردم با پليس باعث افزايش امنيت اجتماعي در جامعه و ارتقاء سطح احساس امنيت خواهد شد./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید