طراحی سایت
چهارشنبه 1 فروردين 1397.
تاریخ :
الأربعاء 5 رجب 1439.
|
Mar 21 2018.
|
اخرین اخبار

ارتباط با ما

اخبار مهم

در آستانه فرا رسیدن سال نو سید صادق شیرنگی معاون فرماندار و دلخواسته رییس اتاق اصناف بندرترکمن‌ با کاشت نهال به نام خود در محوطه هلال احمر شهرستان روز درختکاری و هفته منابع طبیعی را گرامی داشتند. 

شهردار و اعضای شورای شهر بندرترکمن در‌ راستای فرهنگ حفظ محیط زیست نهال هایی را با نام خود در محوطه هلال احمربندرترکمن کاشتند. 

مدیرعامل گاز گلستان بربستن شیر اصلی گاز قبل از رفتن به سفر نوروزی تاکید کرد. 

طرح پاکسازی اسکله و سواحل بندرترکمن با حضور پرشور تشکلهای محیط زیستی،دانش آموزان،شهرداری،محیط زیست و هلال احمر شهرستان صبح امروز برگزار شد. 

طی 12روز از اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی بندرترکمن تا کنون 450نوع از اماکن عمومی و توزیع غذایی مورد بازدید قرار گرفته است. 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان بابیان این که محیط زیست پس از ۳۹ سال مجوز طرح طبیعت گردی آشوراده را صادر کرد از اجرایی شدن این طرح در سال آینده خبر داد. 

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان قیمت میوه طرح تنظیم بازار و زمان توزیع آن را اعلام کرد. 

سرپرست مدیریت بحران استان گلستان اظهار کرد : زلزله ای صبح امروز یکشنبه 27 اسفند ماه منطقه جنگلی اُلنگ شهرستان رامیان را لرزاند اما خوشبختانه خسارت مالی و جانی به همراه نداشت. 

اوایل هفته گذشته گروه های خدمات شهری شهرداری بندرترکمن درآستانه چهارشنبه سوری این لاستیک های فرسوده را جمع آوری و در این منطقه دپو کرده بودند. 

بندرترکمن، نگین گردشگری گلستان به عنوان یکی از شهرهای ساحلی استان و با جاذبه های دیدنی همچون جزیره ایرانی آشوراده، بازارچه ساحلی و صنایع دستی زیبا، آماده استقبال از مسافران نوروزی است. 

ريیس اداره ورزش و جوانان بندرترکمن از بازسازی و تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی این شهرستان در سال 97خبر داد. 

با حضور جمعی از مردم و مسئولان بندرترکمن از 2 قهرمان دو و میدانی پیشکسوتان قاره آسیا – اقیانوسیه استقبال شد. 

امام جمعه موقت بندرترکمن گفت: یکی از آرمانهای امام راحل رسیدگی به وضع محرومین و مردم در جامعه است چرا که انقلاب اسلامی با کمک همین محرومین و پابرهنگان به پیروزی رسید لذا بر مسئولین واجب است به زندگی معیشتی مردم توجه لازم را داشته باشند. 

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان‌های ترکمن و گمیشان از تحویل یک فلامینگو مجروح به محیطبانان و تیمارداری آن خبر داد. 

مانور خودرویی طرح سلامت نوروزی با مشارکت ادارات بندرترکمن در سطح شهر برگزار شد. 

طی مراسمی از خیرین مرکز نیکوکاری مسجدسلمان فارسی پیج پیکر با حضور وظیفه شناس رئیس موسسات خیریه و تشکلهای مردمی استان و مسئولین شهرستانی بندرترکمن تقدیر شد. 

همزمان با گرامیداشت روز شهدا،طی لوحی از سوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از تلاشهای مجددانه رئیس اداره محیط زیست بندرترکمن و گمیشان در پاسداشت مقام شهدا تقدیر شد. 

بمناسبت روز گرامیداشت شهدا 107نهال به یادشهدای گلگون کفن بندرترکمن با حضور محیط بانان و کارشناسان محیط زیست و ادارت مرتبط از بندرترکمن به سمت روستای قره سو کاشته شد. 

رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی بندرترکمن از تمهیدات لازم در خصوص پذیرایی از مسافران نوروزی خبر داد. 

اکثر مدارس گلستان امروزسه شنبه 22 اسفند ماه که مقارن با جشن چهارشنبه سوری می شود یک ساعت زودتر تعطیل می شوند.